Motion Archive

Showing 1-10 of 100 items.

THW allow individuals to pay up to 2/3 of their tax bill to NGOs and charities, selected from a government approved list.

THBT should prioritise the economic improvement of minority communities over the preservation of their culture

THBT the BDS movement has done more harm than good

The BDS ("Boycott, Divest, Sanctions") movement is a collective lobbying campaign that seeks to convince private individuals and organisations to withhold their support from the state of Israel. This includes but is not limited to not stocking Israeli produced products or inviting Israeli academics or cultural figures to events.

THBT governments should stop promoting home ownership

HİK Moreau Adası içindekilerle birlikte yok edilmektedir.

Moreau Adası, bir grup genetik mühendisinin üstün insanlar (hastalıklara karşı dirençli, zeki, güzel görünümlü, uzun boylu, kaslı vb.) üretmek için çalıştıkları bir merkezdir. Bu deneylerde embriyolar kullanılmakta ve başarısız olan deneyler sonucunda bazı bebekler ölü doğmakta, hayatta kalanlar ise ciddi acılar ve hastalıklarla boğuşmaktadır. Çalışmalar sonucunda, bir adet "üstün insan" üretilmiştir.

HSK Türkiye’deki kurumsallaşmış sanat galerileri (Pera, Arter, İstanbul Modern vb.) bireyselleşmiş modern sanat eserlerini sergilememelidir/desteklememelidir.

Modern sanatın tüm formları bireyselleşmiş değildir.

HSK Muharrem İnce CHP (CeHaPe) genel başkanlığına aday olmalıdır.

HİK sistemdeki eşitsizlik ve adaletsizliklere karşı silahlı ve örgütlü mücadele veren gruplar dış müdahale ve yardımları kabul etmemelidir.

HİK Dünya Kupası 2018 Şampiyonluğu Hırvatistan'ın hakkıdır.

Hükümet, ‘Her aşk ölümü tadacak’ ‘Mutsuzsan ayrıl kanka’ ‘Önümüzdeki maçlara bakacağız’ gibi söylemlerin toplumdaki ilişkileri yapılandırdığı bir dünyayı ‘Bir yastıkta kocayın’ ‘Ellerin ellerimden ayrılmasın’ ‘hiç bitmesin aşkımız’ gibi söylemlerin ilişkileri yapılandırdığı dünyaya tercih eder.

HSK ABD bu şartları ciddi ölçüde kolaylaştırmalıdır.

Yoksa doktor musunuz? ABD’de mi çalışmak istiyorsunuz. İşte ABD dışından tıp diploması olan doktorlar için akreditasyon şartları: 3 aşamalı USMLE sınavını geçmek. (ABD Medikal Lisans Sınavı) 1-2 sene süren ihtisası tekrar yapmak. (KBB, jinekoloji stajı vs. üst eğitimi) Atanma için sıra beklemek ve sonrasında hak ettiğinizden düşük maaşa razı olmak.