Archivo de moción

Mostrando 1-10 de 100 elementos.

HSK kanunların anayasaya aykırılıktan dolayı iptal edildiği durumlarda, vatandaşlar iptal gerekçesindeki anayasa hükmünün parlemento tarafından yeniden düzenlenmek üzere kaldırılması için referanduma gidebilmelidir.

Hükümet bir ebeveyn olarak, kız çocuklarına romantik ilişkileri değersizleştirmeyi öğretir.

Hsk ilgili spor dallarında minimum SYÖ puanını sağlayamayan ülkeler, o dalda olimpiyatlara alınmamalıdır.

Spor Yönetim Ölçeği (SYÖ), ülkelerin belli spor alanlarındaki kulüplerinin ve federasyonlarının, kurumsal yozlaşmasını, kurum içi demokratik süreç yönetimini, şeffaflığını ve verimliliğini ölçer. Ör: Rusya-Bisiklet %26, İsviçre-Tenis %89

HSK intihar timi kullanılmalıdır.

İntihar timi, özel yeteneklere sahip ağır suçlardan tutuklanmış insanlardan kurulmuş özel operasyon birimidir.

Hükümet inanır ki, tüm İstanbulluların, depremin etkisi büyük ölçüde ortadan kalkana dek İstanbul'da kalıp, parasını ve mallarını gücü yettiği ölçüde kamuya açmak, kurtarma çalışmalarında görev almak, afet sonrası yardım ekiplerine katılmak veya evini açmak gibi aktif roller alma sorumluluğu vardır.

Tarih: 2020 Nisan 7.6 büyüklüğündeki Büyük İstanbul Depremi vuku buldu. Marmaray çöktü, Avcılar, Fatih, Bağcılar gibi ilçeler yaşanılmaz hale geldi. İstanbul nüfusunun çeyreğine yakını ölü, yaralı ya da enkaz altında.

HSK mafya dizileri/filmleri kaldırılmalıdır

HSK ABD'de şiddet suçu şüphesiyle mahkemeye çıkartılan polislerin, suçlu bulunması ciddi ölçüde kolaylaştırılmalıdır.

HSK Okullar özelleştirmelidir.

HÜKÜMET, İLAYDA OLARAK ERKEKLERİN BASKIN SAYIDA OLDUĞU YÖNETİCİ KONUMUNA DAVET EDİLEN İŞİ KABUL EDER. ( ÖRN : TFF YÖNETİM KURULU , YSK KADIN ÜYE , BÜYÜK BİR ŞİRKETTE KADIN YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

İNFO : İLAYDA GENÇLİĞİNDEN OLGUNLUK DÖNEMİNE KADAR KADIN HAKLARIYLA İÇ İÇE BULUNMUŞ VE BU SÜREÇTE TEK BAŞINA EĞİTİM HAYATINDA , İŞ HAYATINDA BİR ÇOK BAŞARILARA İMZA ATMIŞTIR.

Hükumet, Dönen Kapı Etkisinin önüne geçmek için hapishanelerin durumunu ciddi oranda iyileştirmelidir.

İNFO : DÖNEN KAPI ETKİSİ HAPİSHANEYE GİREN SUÇLULARIN , HAPİSHANEDEN SONRA SUÇ İŞLEYİP TEKRAR DÖNMESİNİ ANLATIR. SUÇLULARIN %60 I TEKRAR SUÇ İŞLEMEYE MEYİLLİDİR.